Ref: 2021/VK-023






















3 slaapkamers
1 badkamer
142.58m2 woonopp.
EPC: 422 kWh/m2
Bouwjaar: 1964
Omschrijving
Deze gezellige woning is gelegen vlak nabij het centrum van Hasselt. De stadswoning beschikt over een ruime stadstuin met berging.
Het huis bevat een ruime leefruimte, badkamer, keuken en veranda die uitgeeft op de tuin. Op het eerste verdiep zijn er drie slaapkamers terug te vinden. Op het tweede verdiep is er een zeer ruime zolder die kan worden ingericht als bijkomende slaapkamer/buroruimte.
Het pand is gelegen vlakbij winkel, sport en recreatie mogelijkheden; op enkele honderden meters van het bruisende centrum van Hasselt.
Het huis bevat een ruime leefruimte, badkamer, keuken en veranda die uitgeeft op de tuin. Op het eerste verdiep zijn er drie slaapkamers terug te vinden. Op het tweede verdiep is er een zeer ruime zolder die kan worden ingericht als bijkomende slaapkamer/buroruimte.
Het pand is gelegen vlakbij winkel, sport en recreatie mogelijkheden; op enkele honderden meters van het bruisende centrum van Hasselt.
Indeling
Gelijkvloers
Badkamer 1 | 4.5 m² | Ingericht; Deze is uitgerust met hangkast, lavabomeubel met enkele lavabo, toilet en douche. |
Inkomhal | 13.36 m² | |
Keuken 1 | 20.32 m² | Geïnstalleerd; Deze bevat een gaskookplaat, dampkap, frigo en diepvries. |
Living | 24.7 m² | |
Nachthal | 9.07 m² | |
Slaapkamer 1 | 13.27 m² | |
Slaapkamer 2 | 11.22 m² | |
Slaapkamer 3 | 5.1 m² | |
Veranda | 13.76 m² | |
Wc1 | ||
Zolder1 | 27.28 m² | Ruime zolder waar de mogelijkheid is tot het creëren van een mooie afgewerkte ruimte. |
Ruimtelijke ordening
Bouwvergunning | Nee |
Recente bestemming | Woongebied |
Dagvaardingen | Nee |
Rechterlijke herstelmaatregel | Nee |
Bestuursdwang | Nee |
Last onder dwangsom | Nee |
Minnelijke schikking | Nee |
Voorkooprecht | Nee |
Verkavelingsvergunning | Nee |
As-Built Attest verkregen | Nee |
Effectief overstromingsgevoelig | Nee |
Mogelijk overstromingsgevoelig | Nee |
Afgebakend overstromingsgebied | Nee |
Afgebakende oeverzone | Nee |
Beschermd pand? | Nee |
EPC gegevens
Energieklasse label |
E
![]() |
EPC waarde | 422 kWh/m² |
422
Comfort
Keukentype | Geïnstalleerd |
Verwarming | Aardgas |
Beglazing | Enkel glas |
Ramentekst | Hout |
Aansluiting elektriciteit | ja |
Aansluiting riolering | ja |
Aansluiting aardgas | ja |
Aansluiting telefoonlijn | ja |
Aansluiting Internet | ja |
Aansluiting waterleiding | ja |
Financiële info
Prijs | Info op kantoor |
Overige Info
Tuin aanwezig | ja |
Tuintekst | Volledig aangelegd; De tuin werd ingericht met een uitgebreid terras en beplanting. Achteraan de tuin bevindt zich een ruime tuinberging. |
Tuinoppervlakte | 75.96 m² |
Orientatie tuin | ZO |
Bebouwing
Bebouwing | gesloten |
Bouwjaar | 1964 |
Aantal slaapkamers | 3 |
Aantal badkamers | 1 |
Aantal wc's | 1 |
Staat | Te renoveren |
Woonoppervlakte | 142.58 m² |
Perceelbreedte | 5 m |
Gevelbreedte | 5 m |
Aantal verdiepingen | 3 |
Dak | Zadeldak |
Elektrisch keuringsattest | Verkregen, niet conform |
Alle aanbiedingen gelden onder voorbehoud van fouten, eerdere verkoop, prijswijzigingen of vergetelheid.